Фіцик Ірина Олександрівна

Наукові інтереси

Тифлопедагогіка, корекційна психопедагогіка, інклюзивне навчання в освітніх закладах, корекційна педагогіка

Предмети які викладаються (практичний курс):

  • Історія корекційної психопедагогіки
  • Спецметодика соціальально-побутового орієнтування
  • Спецметодика побутової фізики та хімії
  • Спеціальна педагогіка з історією
  • Корекційна психопедагогіка

Курси

Публікації

Тези

Фіцик І.О. Розвиток уваги молодших школярів з синдромом Дауна / І. О. Фіцик // Звітна науково-практична конференція факультету педагогічної освіти за 2015 рік. – Львів, 4-5 лютого 2016 р.

Статті

Fitsyk I. Development of independent physical activity for children with visual impairments in inclusive  education / I. Fitsyk // Инклюзивные процессы в образовании: материалы международной конференции. Минск: 2016. – с. 347 – 350.

 

Конференції

Міжнародна конференція «Інклюзивні процеси в освіті», м. Мінськ, Білорусь 27-28 жовтня 2016 р.

Біографія

У 2006 році закінчила  Львівський державний медичний коледж ім. Андрея Крупинського за cпеціальністю “Сестринська справа”і здобула кваліфікацію медичної сестри.

У 2011 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки “ Корекційна освіта” та здобула кваліфікацію бакалавра корекційної освіти; дефектолога (тифлопедагога); вихователя шкільних, дошкільних та соціально – реабілітаційних закладів для осіб з порушеннями психофізичного розвитку.

У 2013 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Корекційна освіта” та здобула кваліфікацію викладача корекційної педагогіки та спеціальної психології; дефектолога (тифлопедагога); вчителя початкових класів шкіл для дітей з порушеннями зору;практичного психолога закладів освіти.

У 2015 році вступила до Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, спеціальності «Корекційна освіта. Олігофренопедагогіка. Спеціалізація: Логопедія».

Досвід роботи

2006 – 2008   працювала на посаді медичної сестри хірургічного відділення ЛОКЛ.

2008 – 2012   працювала  на посаді медсестри – ортоптистки НРЦ «Левеня».

2010 – 2013   працювала на посаді вчителя -дефектолога НРЦ « Левеня».

2013 – 2015   працювала на посаді викладача фахових дисциплін напряму підготовки «Корекційна освіта» Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Загальний стаж роботи – 9 років

Педагогічний стаж – 5 років

Науково-педагогічний 2 роки

Нагороди

Подяка від імені президента УАКП д.п.н., професора Синьова  В.М. за активну участь у роботі Львівського осередку ВГО “Асоціація корекційних педагогів України”.

Розклад