Ряба Олександра Орестівна

Наукові інтереси

логопедія, психологія (дитяча, загальна, спеціальна), педагогіка (загальна, спеціальна), дефектологія, спеціальні методики виховання осіб з тяжкими мовленнєвими порушеннями, альтернативні методики спілкування, арттерапія.

Навчальні курси:

  • Логопедія
  • Ігри в логопедичній роботі

Курси

Публікації

«Інформаційно-освітній простір: технологічні концепти формування і розвитку» – міжнарожна науково-практична конференція (жовтень 2013 р).

У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації у Львівському інституті післядипломної освіти.

У 2016-2017 н.р. брала участь у науково-практичному семінарі «Творча багатовимірність простору арт-терапії», науково-практичній конференції кафедри корекційної педагогіки та інклюзії педагогічного факультету ЛНУ ім. І Франка, тренінгові «Основи логопедичного масажу класичного і зондового», «Всеукраїнській науково-практичній конференції асоціації корекційних педагогів».

Біографія

Народилась 6 вересня 1971р. у м. Львові.
Навчалась у загальноосвітній середній школі №40 (1978-1988 рр), музичній школі №3 (1978-1985 рр); у Педагогічному училищі №1 у м. Львові (1988-1990рр) за спеціальністю «Дошкільне виховання», закінчила його з відзнакою.

У 1991 році вступила до Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Дошкільне виховання», який успішно закінчила у 1995 р. здобувши кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки і психології. Вихователь».

З 1996 по 2000 роки навчалась у Кам’янець-Подільському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Дефектологія, олігофренопедагогіка, логопедія» та здобула кваліфікацію вчителя допоміжної школи, логопеда.

Працювала вихователем дошкільного навчального закладу №127, методистом НВК садка-школи «Один, два, три», у даний час працюю на посаді вчителя-логопеда вищої категорії зі званням «Старший вчитель» у ДНЗ №75.

У 2014 році прйшла курси підвищення кваліфікації у Львівському інституті післядипломної освіти.

Заміжня, мати двох синів.

Розклад