Новини

Списки зарахованих абітурієнтів на І курс за кошти фізичних осіб (бакалавр, денна/заочна форма)

12.08.2018 | 10:36

Списки  зарахованих абітурієнтів  на І курс   навчання  ОР Бакалавр  за спеціальностями факультету педагогічної освіти  за  КОШТИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
денна форма
заочна форма

Читати »

Списки зарахованих абітурієнтів на І курс за державним замовленням (бакалавр, денна/заочна форма )

12.08.2018 | 10:17

Списки  зарахованих абітурієнтів  на І курс   навчання  ОР Бакалавр  за спеціальностями факультету педагогічної освіти  за  ДЕРЖАВНИМ замовленням
денна форма
заочна форма

Читати »

РЕйтингові списки вступників на ІІІ курс на базі молодшого спеціаліста (на вакантні місця ліцензійного обсягу)

01.08.2018 | 07:23

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ НА ІІІ КУРС  НА БАЗІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (НА ВАКАНТНІ МІСЦЯ ЛІЦЕНЗІЙНОГО ОБСЯГУ)
Спеціальність о12  Дошкільна освіта  Денна форма  (Ванантні місця –   )
Спеціальність 012 Дошкільна освіта. Заочна форма (Вакантні місця – 20)
Спеціальність 013 Початкова освіта. Денна форма  (Вакантні місця – )
Спеціальність 231 Соціальнаа робота. Денна форма  (Вакантні місця – )

Читати »

Рейтингові списки вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти

31.07.2018 | 22:15

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ В МАГІСТРАТУРУ ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
Спеціальність  012     Дошкільна освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний осяг – 15 місць (платна форма)
Спеціальність  012     Дошкільна освіта  Магістри.  Заочне навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (платна форма)
Спеціальність  013     Початкова освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний обсяг  20 місць (15 місць державного фінансування + 5 місць – платна форма)
Спеціальність  013     Початкова освіта   Магістри.  Заочне навчання . Ліцензійний обсяг – 30 місць (платна форма)
Спеціальність  016    Спеціальна освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний обсяг – 15 місць (платна форма)
Спеціальність  016   ...