15-16 червня Центр короткотермінової терапії м.Лодзь та освітньо-консультативний центр «Родини Кольпінга» запрошують на навчальні семінари

06.06.2017 | 00:16

Центр короткотермінової терапії м.Лодзь (Centrum Terapii Krotkoterminowej m.Lodz) та освітньо-консультативний центр «Родини Кольпінга» запрошують на навчальні семінари:

• семінар по роботі з дітьми в межах методу короткотермінової терапії сконцентрованої на розв’язку BSFT;
  • семінар по роботі з сім’ями в моделі короткотермінової терапії  сконцентрованої на розв’язку BSFT (рівень В).

З приємністю повідомляємо Вам про приїзд Яцека та Маріоли Лелонкевич, які проведуть для нас навчальні семінари з сертифікатами європейського зразка .
Семінари можуть бути спрямовані і пропонуються для: психологів, корекційних педагогів, викладачів, студентів.
Дати проведення: 15-16 червня з 9:00 до 18:00.
Семінари будуть відбуватися паралельно. А саме: Маріола Лелонкевич проводитиме семінар по роботі з дітьми в межах методу короткотермінової терапії, сконцентрованої на розв’язку BSFT. Яцек Лельонкевич проводитиме семінар по роботі з cім’ями в моделі короткотермінової терапії, сконцентрованої на розв’язку BSFT (рівень В).
Не пропустіть унікальну нагоду отримати сертифікат європейського зразка. Кількість місць обмежена – 12-16 осіб (на прохання польської сторони).
Місце проведення семінару: м. Львів, вул. Гребінки 8 та вул. Героїв УПА. 76
Вартість семінару буде залежати від кількості учасників.
За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 097-920-07-40, 095-260-03-60, 067-248-59-51.
До зустрічі на семінарах!!!

Оголошення про семінар