16.12.2018 | 13:39

15 грудня 2018 року на факультеті педагогічної освіти відбувся День відкритих дверей. Декан факультету доцент Дмитро Дмитрович Герцюк розповів майбутнім абітурієнтам про актуальні моменти вступної кампанії та відповів на питання гостей. Після отриманої інформації абітурієнти стали учасниками майстер-класу з виготовлення ангеликів-миру, який провела асистент кафедри початкової і дошкільної освіти Любов Михайлівна Назарук та студентка І курсу Колпакова Анастасія. Асистент Ярослава Юріївна Гарасимів і доцент Марія Олексіївна Стахів розповіли про особливості навчання за спеціальностями «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта», представили зразки наочностей, які студенти виготовляють під час навчання.