Новини

Наукові заходи

23.09.2017 | 13:20

Шановні колеги!
Інформуємо Вас про  низку наукових заходів, участь у яких  немислима без Вас і Ваших колег!

Читати »

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

21.09.2017 | 20:55

20-22 вересня 2017 року науковці факультету педагогічної освіти взяли участь у ІIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону», яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Програма конференції охоплювала широкий спектр питань: етнокультурний, виховний та соціально-економічний потенціал Карпатського регіону; професійна мобільність фахівця у політкультурному просторі освіти; розвиток інклюзивного середовища в гірських школах Українських Карпат; проблеми розвитку малочисельних шкіл в умовах трансформації європейського освітнього простору; розвиток особистості школяра за умов гірського середовища; психологічні засади особистісного розвитку горян.
Крім...

Читати »

Освіта Фінляндії – погляд з близька.

20.09.2017 | 01:15

   Упродовж 02.09-09.09.2017 р. завідувач кафедри, доктор педагогічних наук Мачинська Н.І. брала участь в освітньому проекті «Школа з англійської мови + стажування для освітян», який проходив м. Гуйттінен, Фінляндія.
   Проект організовано Західно-Фінляндським Коледжем (Фінляндія) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (Україна). У рамках проекту завідувач кафедри пройшла наукове стажування, що передбачало: ознайомлення із загальною системою світи Фінляндії, візити до дошкільної установи, початкової та середньої шкіл та зустрічі з їх керівниками,  а також зустріч-бесіда з науковцями університету.
   Інформація про...

Читати »

Екскурсія Львовом

18.09.2017 | 12:28

Львів – це місто незліченних можливостей для навчання, відпочинку, насиченої і різноманітної культурної програми. Тут – численні історичні та архітектурні пам’ятки, загадкові та затишні вулички, чарівні та таємничі місця на будь-який смак.
Студентська профспілкова організація факультету педагогічної освіти організувала пішохідну екскурсію містом. Подорожуючи Львовом, студенти  глибше занурилися у місцевий колорит, традиції, краще пізнали насичену подіями історію, дізнались легенди старого міста, піднялись на Лису гору, подорожували вулицями вечірнього Львова. Розповідь екскурсовода була дуже інформативна, тому за короткий час молоді люди дізнались багато...

Читати »

Cпільне лекційно-практичне заняття на тему “Соціальна підтримка сім’ї”

16.09.2017 | 21:27

На факультеті педагогічноі освіти ЛНУ ім. Івана Франка 15 вересня 2017 р. проведено спільне лекційно-практичне заняття з навчальноі дисципліни “Соціальний супровід сім’ї” для студентів груп ФПС-41,42 на тему: “Соціальна підтримка сім’ї”.
Провідний фахівець відділу соціальноі роботи Галицького району ЛМЦСССДМ Панова О. Б. поділилась досвідом роботи про етапи здійснення соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також про соціальну  підтримку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Читати »