Богдана Андрейко – лауреат обласної премії для молодих вчених

12.11.2019 | 20:30

 
11 листопада 2019 року в приміщенні Будинку вчених відомим і молодим науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Відомим ученим і знаним фахівцям премію присудили за досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а молодим ученим – за наукові здобутки та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших досліджень.
Приємно відзначити, що серед нагороджених  молодих науковців  – кандидат психологічних наук, доцент кафедри  спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Богдана  Андрейко!
Факультетська спільно  щиро...

Читати »

Відбулася зустріч з М.Г.Зубковим у «Педагогічній світлиці» факультету педагогічної освіти

11.11.2019 | 22:42

Сьогодні відбулася зустріч у «Педагогічній світлиці» з відомим українським філологом, автором і укладачем низки довідників, підручників, перекладних словників (понад 70 найменувань), «Заслуженим працівником освіти України», шевченкознавцем Миколою Григоровичем Зубковим.
Микола Григорович розповів присутнім про свій шлях філолога, про багаторічне використання Харківського правопису 1928 року або, як його ще називають, правопис Голоскевича, або скрипниківка, який пан Зубков популяризує у своїх наукових працях і послуговується в повсякденному спілкуванні.
Дякуємо Миколі Григоровичу за цікаву бесіду про Слово, непросту долю української мови, про сучасні...

Читати »

Лекція до дня логопеда!

11.11.2019 | 22:36

Сьогодні, 11 листопада на факультеті педагогічної освіти відбулася лекція на тему «Матеріали сенсорного розвитку у портфоліо фахівця спеціальної освіти. Монтессорі підхід». 📝
Мета зустрічі  — ознайомити студентів з методикою Монтесоррі, її вплив на розвиток дітей та фахівців, обговорення перспектив та проблем  підходу Монтессорі, його призначення та використання. Лектор, Бущак Олена Олександрівна зазначила важливість професійної підготовки студентів до навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення.Наприкінці студенти мали можливість самостійно розглянути представлені матеріали та задати запитання.💐
Ми щиро дякуємо Олені Олександрівній за ...

Читати »

Організовуємо похід до дітей

11.11.2019 | 21:49

Уже скоро день добра!!
Тому ми організовуємо Похід до дітей із театралізацією казки🌸
13 листопада о 15:00
ЗДО «Соняшник»🌻

Творімо добро разом з дітьми👨‍👩‍👧🤗

Читати »