Cемінар із сурдопедагогіки

25.05.2019 | 14:56

24 травня 2019 р. на кафедрі спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з ГО “Справа Кольпінга в Україні” та ЗУГО “Безмежний діалог” відбувся семінар із сурдопедагогіки. Організував семінар – координатор напрямку сурдопедагогіки кафедри – доцент Юрій Ковний. Семінар став місцем обговорення питань як законодавчого рівня підтримки людей з проблемами слуху, так і адаптації таких людей у суспільстві, зокрема, в освіті. Гості Ганна Стасюк (Львівська спеціалізована ЗОШ- інтернат Марії Покрови I-III ступеня), Тетяна Діжовська (СЗШ I-III ступеня №95 м. Львова), Ірина Шиманська (заступник Голови правління ЗУГО “Безмежний діалог”, мама дитини з порушенням слуху) ознайомили присутніх з сучасними методами діагностики порушення слуху, тенденціями навчання таких дітей.