Готуємось до роботи в новій українській школі

30.11.2017 | 17:30

У середу, 29 листопада на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Початкова освіта” з майбутнім тренером НУШ Ольгою Зелінською та вчителем початкових класів ЗШ «Дивосвіт» Оксаною Ганик  – членами робочої групи розробників нового  Державного стандарту початкової загальної освіти.

Лозунгом зустрічі стала цитата К. Ушинського: “Діти мислять формами, фарбами,  звуками і відчуттями…”

Вчителі ознайомили студентів з проектом Державного стандарту, ключовими компетентностями нової української школи.  На практиці показали методику використання інтерактивних технологій для молодших школярів в інтегрованому освітньому просторі.

«Завдання вчителя, відповідно до сучасної педагогіки партнерства – стати партнером, помічником учнів, залучаючи їх до критичного осмислення навчального матеріалу, до співпраці, до рефлексії» –  відзначили гості.

Зустріч стала однією з дискусійних панелей освітнього кластеру «Концептуальні засади нової української   школи: теорія і практика початкової освіти».