09.12.2019 | 22:00

Уже традиційно на початку зими, 5 грудня 2019 року, на кафедрі початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Свої наукові дослідження представили студентки 2-4 курсів.  Запропоновані наукові розвідки мали таку тематику: інтегровані заняття, проблематика оцінювання освітніх результатів, професійне вдосконалення вихователів ЗДО, проблеми андрагогіки.

Найяскравіші  та найзмістовніші виступи підготували студентки:

Фарима Руслана Зеновіївна. (тема: «Формувальне оцінювання дітей старшого дошкільного віку в ЗДО»);

Спалиляк Соломія Володимирівна​. (тема: «Формування професійного педагогічного портфоліо сучасного вихователя як засіб його професійного зростання»​).

Журі конкурсу у складі кандидата педагогічних наук, доцента Лозинської С.В., кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента Кость С.П., кандидата філологічних наук, доцента Жаркової Р.Є.  уважно вислухало продемонстровані виступи, проаналізувало змістовність і ступінь науковості запропонованих робіт та після обговорення визначило перше місце за студенткою Фаримою Русланою Зеновіївною (керівник – асистент кафедри початкової та дошкільної освіти Бущак І.М.), а друге – за Спалиляк Соломією Володимирівною (керівник – асистент кафедри початкової та дошкільної освіти Бущак І.М.).

Учасників конкурсу привітали члени журі, відзначили риторичні здібності, уміння працювати із науковою та методичною літературою, а також побажали всім міцного здоров’я, сумлінності та наполегливості у досягненні нових наукових цілей!

Підготувала Кость С.П.