Майстер-клас з організації інтелектуальних ігор доц. Теодора Лещака у Креативній Міжнародній Дитячій Школі

14.01.2017 | 00:22

13 січня відбулася тепла і корисна розмова про інтелектуальні ігри з молодими креативними вчителями КМДШ. Львів. Школа, яка вчить думати за участю доцента факультету Теодора Лещака.

У грі ми відчуваємо себе дитиною, а опанувавши методику її організації ми спостерігаємо як гра відкриває нові грані інтелекту наших учнів і закладає мотивацію до самоосвіти на майбутнє. Після поживної бесіди педагоги випробували ряд методик з проведення інтелектуальних ігор різних типів, а також познайомилися з посібником “Організація інтелектуального дозвілля школярів”.

Окрема подяка належить керівникові Школи Maryana Dmytriv за організацію і гарну атмосферу зустрічі :-) Учасники бесіди домовилися про подальшу співпрацю, а отже наступним цікавим зустрічам – бути!