Ми довго чекали і багато готувалися! Відбулося представлення студентів перших курсів ФПО

14.11.2019 | 23:32

Ура! Нарешті! Ми довго чекали і багато готувалися! Сьогодні на факультеті педагогічної освіти відбулося представлення студентів перших курсів. 149 студентів, точніше 146 студенток і 3 студенти продемонстрували свої таланти, розповіли чому обрали відповідні спеціальності: танцювали, співали, розігрували сценки, представляли відео про своє студентське життя, представляли «ідеальне» і «реальне» студентське життя. Факультет педагогічний багатий на таланти! Дякуємо усім, хто прийшов підтримати наших першокурсників! Дякуємо прекрасним ведучим цього дійства, Наталі Нечепурній (ФПШ-21) і Оленці Якоб’юк (ФПД-22)! Дякуємо всім студентам першого курсу, які показали свої таланти і організували чудовий захід!