На факультеті педагогічної освіти відбувся захист маґістерських робіт

27.01.2016 | 17:16

26 січня 2016 року на факультеті педагогічної освіти успішно відбувся захист  магістерських  робіт  зі спеціальності 8.01010201 “Початкова освіта”.

Результати науково-педагогічних досліджень оцінювала екземенаційна комісія  у складі:  Будник Олена Богданівна – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри теорії та методики початкової освіти ДВНЗ  “Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” (голова ЕК);  члени комісії: Нос Любов Степанівна – кандидат педагогічних наук, в. о. декана факультету педагогічної освіти; Мачинська Наталя Ігорівна – доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти; Василенко Ігор Ярославович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти та Деркач Юлія Ярославівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти (секретар комісії).

Під час представлення маґістерських досліджень були присутні  наукові керівники: Черепанова Світлана Олександрівна – доктор філософських наук, професор кафедри початкової та дошкільної освіти; Кашуба Людмила Ярославівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії.

На захисті  маґістерських робіт був присутній проректор з науково-педагогічної роботи Гарасим Ярослав Іванович – доктор філологічних наук, професор.

Вітаємо маґістрантів із успішним завершенням ще одного етапу їхнього професійного становлення!

Фото  Олени Лущинської