Науково-методичний семінар кафедри корекційної педагогіки та інклюзії

28.11.2017 | 09:03

15 листопада 2017 року на кафедрі корекційної педагогіки та інклюзії відбувся науково-методичний семінар «Ціннісна налаштованість у структурі професійної самосвідомості майбутнього спеціального педагога», який проводила асистент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Сидорович Ольга Ігорівна. На семінарі було представлено результати дослідження професійної самосвідомості майбутніх спеціальних педагогів.

Викладачі кафедри та студенти четвертого курсу спеціальності «Корекційна педагогіка» мали змогу дізнатися про те, як налаштованість самосвідомості на моральні вартості життя обумовлює поведінку майбутніх фахівців спеціальної освіти і їхній спосіб прийняття етичних рішень, а також про найбільш відповідні налаштованості для розвитку самосвідомості спеціального педагога.