Науково-методичний семінар “Врахування особливостей зорового сприймання у дітей з порушеннями зору в умовах інклюзивного навчання”

13.12.2017 | 11:50

12 грудня 2017 року на кафедрі корекційної педагогіки та інклюзії відбувся науково-методичний семінар “Врахування особливостей зорового сприймання у дітей з порушеннями зору в умовах інклюзивного навчання”, який провела асистент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Фіцик Ірина Олександрівна.

Викладачі кафедри та студенти мали змогу дізнатися які особливості зорового сприймання у дітей при різних порушеннях зору. Ознайомилися з основними вимогами щодо організації навчального процесу учнів зі зниженим зором, особливостями адаптації наочного матеріалу відповідно то ступеня зниження зору та дотримання гігієнічних умов в процесі навчальної діяльності для попередження втомлюваності очей.