Науково-практична конференція «Індивідуальний супровід дітей з особливими потребами: роль НРЦ у процесі інклюзивної освіти»

15.09.2016 | 15:12

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції

«Індивідуальний супровід дітей з особливими потребами: роль НРЦ у процесі інклюзивної освіти», 29–30 вересня 2016 р.,  м. Львів

Основні теми до обговорення:

• Консолідація освітніх, медичних закладів, закладів соціального захисту та недержавних організацій щодо вироблення індивідуального маршруту дитини з психофізичними вадами від народження до дорослості з метою забезпечення ефективного розвитку.
  • Правові аспекти надання освітніх, соціальних, реабілітаційних, медичних послуг особам з психофізичними вадами.
  • Модернізація системи підготовки кадрів для забезпечення права на освіту усіх дітей з порушеннями психофізичного розвитку.
  • Залучення недержавних організацій до процесу надання послуг через механізми соціального замовлення, ліцензування.
  • Професійна орієнтація дітей з психофізичними вадами, оволодіння ними соціальними компетенціями та підготовка до самостійного життя.
  • Перспективи впровадження в Україні дуальної освіти: школа, профтехосвіта, бакалаврат.

На конференції планується обговорення створення ресурсних центрів дітям з особливими потребами для врегулювання проблемних питань організації інклюзивної/інтегрованої та дуальної освіти у загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладах, медичного та соціального супроводу у медичних та соціальних установах, залучення НДО до процесу надання освітніх, соціальних та медичних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ >>