Навчально-практичний семінар “Основи нейропсихології”

25.01.2019 | 23:46
24-25 січня 2019 у м. Житомир на базі ІІ Інклюзивно-ресурсного центру відбувся навчально-практичний семінар на тему: “Основи нейропсихології”, організований ГО “Справа Кольпінга в Україні” та кафедрою спеціальної освіти та соціальної роботи. Голова Львівської “Родини Кольпінга”, завідувач кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. І. Франка доктор психологічних наук, професор Катерина Островська та кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Ферт провели навчальні сесії де ознайомили слухачів – освітян, працівників ІРЦ, спеціальних педагогів, представників вищих навчальних закладів та закладів охорони здоров’я Житомира та області з чинниками порушень розвитку, нейробіологічними особливостями порушеного розвитку, з впливом порушень нейророзвитку на процес адаптації до освітнього середовища.

Слухачі відмитили системність та практичне значення поданого матеріалу і висловили побажання про подальшу співпрацю з кафедрою спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.