Навчання від фахівців з Німеччини

20.08.2019 | 23:11

Протягом трьох днів, 16 – 18 серпня, на базі факультету педагогічної освіти відбувався семінар з діагностики аутизму «Загальна діагностика особливих освітніх потреб при РСА», організований Львівським освітньо – консультативним центром «Справа Кольпінга»  і кафедрою спеціальної освіти та соціальної роботи ЛНУ ім. Івана Франка. Навчання проводили німецькі фахівці Роман Фішер і Крістоф Джілої. Присутні на семінарі отримали цінні теоретичні та практичні знання з діагностики аутизму (ADOS, ADHR, FSK) для роботи з дітьми, підлітками і дорослими. Дякуємо голові Товариства «Родина Кольпінга» у Львові, завідувачу кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи ЛНУ ім. Івана Франка  професору Катерині Островській за можливість навчання та професійного зростання, адже якісна допомога розпочинається з правильної діагностики з опорою на конкретні показники розвитку і стану дитини.