Педагогічні читання «Марія Вояковська, дружина М. Грушевського – випускниця львівської державної учительської семінарії»

19.04.2016 | 22:39

15 квітня 2016 року на факультеті педагогічної освіти відбулися педагогічні читання, присвячені Іванні-Марії Грушевській із Вояковських – випускниці нашого навчального закладу (на той час – учительської семінарії), громадському діячеві, перекладачеві, мистецтвознавцю, дружині Михайла Грушевського.

Попри те, що до наших днів інформації збереглося небагато, студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» кафедри початкової та дошкільної освіти під керівництвом викладача Проц М.О. все ж таки підготували досить цікаву інформацію. Натхненно, наполегливо і з піднесеним настроєм студенти презентували знайдені матеріали. Безперечно, студенти факультету повинні знати історію свого навчального закладу, тож іще одна визначна постать закарбується у їх пам’яті.

рис1 рис2 рис3 рис4 рис5 рис6 рис7 рис8 рис9 рис10 рис11 рис12 рис13