Результати І університетського етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та соціальної роботи у 2017-2018 н.р.

28.02.2018 | 18:40

27 лютого 2018 року, о 13.30, в ауд. 32 та 43, на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та соціальної роботи для студентів 2 та 4 курсів спеціальностей 6.010106 – «Соціальна педагогіка» та 231 – «Соціальна робота».

У програмі Олімпіади було передбачено два тури: І-й – презентація-знайомство учасників олімпіади та ІІ-й – теоретичний (тестування, написання термінологічного диктанту, розв’язання соціальних і соціально-педагогічних ситуацій).

За результатами участі в Олімпіаді переможцями І (університетського) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:

з соціальної педагогіки – Джоголик Віта, студентка 4 курсу, ФПС-42;

– з соціальної роботи – Германович Олена, студентка 2 курсу, ФПС-21.

Вітаємо переможців Олімпіади!
Бажаємо успіхів, творчого натхнення і перемоги у ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки, який відбудеться на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди 12-13 квітня 2018 року!