Семінар-тренінг “Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни!”

07.12.2017 | 23:02

06. 12. 2017 року Навчально-методичний центр м. Львова спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка, Кафедрою початкової та дошкільної освіти провели семінар-тренінг “Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни!”

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор НМЦО м. Львова Леся Приставська;  НаталіяПриймак, методист НМЦО м. Львова розказала про інклюзивну освіту;

Учасники працювали у режимі бліц тренінгів і мали можливість відвідати 4 локації:
І – Критичне мислення (Іванова О. С., вчитель СЗШ 99 ; Воробець Г. З., вчитель НВК,, Один, два, три “, методист НМЦО м. Львова).
ІІ – Музейна педагогіка ( Олександра Гурин, методист НМЦО м. Львова).
ІІІ- Інтегроване навчання і навчання темами (Мирослава Зелінська, вчитель ЛСЗШ” Джерельце”).
ІV- Активне навчання (Освітня ініціатива “Вчительські закамарки”: Дуляба Ю. В., вчитель ЛНВК ” Школа-гімназія І ст.; Кіндрат М. І., вчитель пілотного класу ССЗШ 66 м. Львова ; Дворянин Ю. М., вчитель СЗШ 83 м. Львова ; Гренюх Х. Р. , вчитель СЗШ 97 м. Львова, а також Яйко Н.І. методиста з початкового навчання НМЦО м. Львова і вчителя СЗШ 27.

Висловлюємо слова вдячності пані Наталії Мачинській Наталія Мачинськадоктору педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка