Софія Рикун – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Освітні, педагогічні науки”

21.04.2019 | 09:39

11-12 квітня 2019 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка  відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 64 студентських наукових робіт із 37 закладів вищої освіти України. До участі у підсумковій конференції конкурсу було запрошено 20 студентів із 16 університетів.

Однією із переможниць інтелектуальних змагань стала студентка І курсу  магістратури  спеціальності  «Початкова освіта» факультету педагогічної освіти Львівського університету Софія Рикун. Роботу студентки висококваліфіковане журі оцінило дипломом ІІ ступеня. Також нагородою за високий рівень підготовки студентки до участі змаганнях відзначили наукового керівника роботи – доцента кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи  Наталію Яремчук.

Щиро вітаємо Софію Рикун  та наукового керівника  Наталію Ярославівну і бажаємо їм подальших звершень у процесі професійного та інтелектуального  поступу!