Стажування викладачів кафедри початкової і дошкільної освіти у Жешувському університеті

30.05.2019 | 09:47

З 13.05.2019 по 19.05.2019 асистенти кафедри початкової і дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Бойко Галина Олегівна і Ростикус Надія Петрівна проходили наукове стажування на кафедрі дошкільної і шкільної педагогіки Педагогічного факультету Жешувського університету.
У рамках стажування Г.О. Бойко і Н.П.Ростикус були учасниками наукового семінару, присвяченого загальним проблемам навчання дітей «Теорія і практика дошкільної і шкільної педагогіки в контексті навчальних систем» та Міжнародної конференції «Філософські основи педагогіки праці». Також стали учасниками дискусії з проблеми підготовки фахівців дошкільної і початкової ланок, обговорили особливості освітньо-наукової діяльності педагогічного факультету Жешувського університету. Відвідали лекцію доктора Джіма Врайта (Атланта), яку було проведено у рамках програми Erasmus+ «Using technology for assessment of learning».