Теоретико-практичний семінар «Через простір і час: інтерактивна дошка у сучасній освіті»

18.12.2016 | 20:51

12 грудня на кафедрі початкової та дошкільної освіти відбувся теоретико-практичний семінар «Через простір і час: інтерактивна дошка у сучасній освіті». Висловлюємо щиру вдячність Олені Володимирівні Лущинській та студентам ІІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта» за корисну інформацію про можливості використання інтерактивної дошки у початковій школі.

1. Про способи  використання мультимедійних презентацій доповідали Олена Калітовська, Ніколетт Варга, Софія Гулка.

2. Про використання текстового редактора у процесі навчання та виховання молодших школярів доповідала Соломія Мищишин.

3. Про програмне забезпечення для навчання та розвитку учнів початкових класів доповідали Оксана Пітик, Марія Бенцак, Софія Рикун, Оля Кода, Оксана Клюфінська.

4. Про шляхи використання інтернет-ресурсів доповідали Ірина Вавринюк, Наталя Стефаниця, Юлія Куцір, Тетяна Лозинська, Тетяна Жупник, Марія Дрочак, Оксана Гойсак.