Творчий вечір Івана Малковича

21.05.2018 | 15:55

12 травня студентки факультету педагогічної освіти мали змогу відвідати творчий вечір одного з найвідоміших поетів сучасності Івана Малковича. У стінах Львівської філармонії проводилося це поетичне свято у рамках проекту «Інтелектуальна ін’єкція». Адже не лише поезія лунала зі сцени, а й глибокі, часом болючі, роздуми нашого великого сучасника про життя в Україні, великих українців, дітей та дорослих, роль книги в пізнанні та розвитку людської душі. Було запрошено і спеціальних гостей, музикантів та культурних діячів – Едуарда Драча та Василя Жданкіна. Окрім неповторної поезії Івана Малковича, звучала українська пісня – про весняних хрущів, вишні Шевченкові, рідну землю, щось вічне і дороге кожному з нас. Хочемо сердечно подякувати деканові факультету педагогічної освіти Д.Д. Герцюку за сприяння квитками і тому, що ми побували на такому зворушливому двогодинному святі українського слова й пісні. Адже Іван Малкович – унікальна особистість, чудовий поет, а також директор одного з найпопулярніших видавництв у Європі «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», що славиться своїми книжечками для дітей. Враження від зустрічі надовго залишаться у наших серцях!

Роксолана Жаркова, студентки груп ФПШ-11 і ФПШ-12