Загальні збори Української академії акмеології та V Міжнародна науково-практична конференція «Акмеологія: наука ХХІ століття»

31.10.2016 | 01:00

Вперед – з надією,

вгору – з вірою,

навколо – з любов’ю

(Саух Петро Юрійович,

ректор Житомирського державного університету

імені Івана Франка)

28 жовтня відбулися загальні збори членів громадської організації Української академії акмеології (УАА), присвячені 10-ій річниці її заснуванню. Президент УАА, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, академік УАА, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Огнев’юк Віктор Олександрович у своїй доповіді звернув увагу на важливій ролі громадських освітніх організацій у реформуванні системи освіти. Зокрема, він закликав членів академії не стояти осторонь освітніх реформ, і активно долучитися до обговорення Концепції нової української школи та вносити свої пропозиції та зауваження для розгляду освітніми комітетами Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Рішенням загальних зборів завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти Мачинську Наталію Ігорівну одноголосно було обрано академіком Української академії акмеології.

У цей день відбулася також V Міжнародна науково-практична конференція «Акмеологія: наука ХХІ століття», учасниками якої були представники Республіки Польщі, Республіки Болгарії, Італії та багатьох навчальних закладів України. Учасники конференції поділилися науковими здобутками, представили результати практичних досліджень у контексті різних напрямів акмеологічної освіти. Заслуговує на увагу практична частина конференції, де учасникам були запропоновані такі заходи: тренінг «Конфлікт очікування молодого фахівця» (Кук Томаш, проректор з міжнародних відносин Вищої школи лінгвістики в Честохові (Республіка Польща), іноземний член УАА); семінар «Українська акме-жінка» (Антонов Валерій Миколайович, доцент кафедри інформаційних технологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, канд. тех. Наук, академік УАА), а також відбулося знайомство з науково-дослідною лабораторією культури лідерства імені Бориса Грінченка (Міляєва Валерія Робертівна, завідувач науково-дослідної лабораторії культури лідерства, доктор психологічних наук, професор).

img_20161028_111424img_20161028_133255

img_20161028_095737