Відкрите лекційне заняття Субашкевич І.Р. з дисципліни «Основи медіаграмотності»

16.11.2017 | 20:47
16 листопада 2017р. кандидат педагогічних наук, асистент кафедри корекційної  освіти та інклюзії,  Субашкевич Ірина Романівна провела відкрите лекційне заняття для студентів 1-го курсу спеціальності «Спеціальна освіта» з дисципліни «Основи медіаграмотності» на тему: «Професійні стандарти в медіа та маніпулювання при їх порушенні».
Основною метою лекції було ознайомлення студентів із значенням медіа в суспільстві, історією виникнення стандартів журналістики, поняттям етичного кодексу та його ролі, переліком і визначеннями базових професійних стандартів журналістики та маніпулюванням аудиторіями через порушення цих стандартів.