Засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти

23.04.2018 | 08:09

ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок,  24 квітня  2018 року  о 13.30 в ауд. 32   відбудеться засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Порядок денний :

1. Про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії.
  2. Затвердження програм  державних екзаменів  випускників ОС «Бакалавр» спеціальностей  «Дошкільна освіта», Початкова освіта» «Корекційна освіта», «Соціальна педагогіка».
  3. Затвердження пакетів тестових завдань на вступ в магістратуру  за спеціальностями  012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта,  016 Спеціальна освіта.
  4. Затвердження пакетів тестових завдань  із навчальних дисциплін  для перевірки залишкових знань студентів.
  5. Про стан підготовки курсових робіт студентів.
  6. Рекомендація до друку наукових і навчально-методичних видань.
  7. Різне.

Секретар  Вченої ради факультету                                  доц. Крохмальна Г.І.