Зустріч науковців факультету із заступником головного редактора журналу «Учитель початкової школи» Проценко Оксаною

13.09.2017 | 12:16

12 вересня 2017 року на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч наукових працівників факультету із заступником головного редактора журналу «Учитель початкової школи» Проценко Оксаною Володимирівною та завідувачем кафедри педагогіки ЛОІППО, к.п.н., доц. Барною Марією Михайлівною.

Учасники зустрічі обмінялися цікавими думками та пропозиціями щодо подальшої співпраці науковців факультету та журналу «Учитель початкової школи» з метою популяризації сучасних освітніх технологій навчання та їх реалізації в системі початкової освіти.

«Наше завдання – поєднати традиції класичного університету з можливостями факультету педагогічної освіти спільно з видавництвом «Світич» для того, щоб підготувати креативного учителя, який готовий постійно розвиватися та рухатись вперед», – наголосив декан факультету педагогічної освіти доц. Герцюк Дмитро Дмитрович.