Навчальна (педагогічна) практика (в групах дітей дошкільного віку)

Тип: Нормативний

Кафедра: початкової та дошкільної освіти

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
26Диференційований залік

Лабораторні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
2180ФПД-11Бущак І. М.
ФПД-11Кобилецька Л. В., Кос Л. В.
ФПД-12Семеряк Н. В., Табака О. М.
ФПД-12Гарасимів Я. Ю.

Опис курсу

Навчальна (педагогічна) практика у групах дітей дошкільного віку охоплює спостереження педагогічної діяльності у групах закладу дошкільної освіти та передбачає поступове залучення здобувачів до проведення режимних процесів та ігор-занять з різних розділів програми: розвитку мовлення, фізкультури, образотворчої діяльності. З початку навчальної практики здобувач-практикант бере участь із вихователем у організації режимних моментів та навчальних занять.
Практика проводиться для здобувачів першого року (курсу) без відриву від навчання протягом 16 днів.

Фокус навчальної (педагогічної) практики у групах дітей дошкільного віку та його спрямованість – конкретні. Здобувач протягом практики приймає виклики, які створює освітній процес та готується пробувати виконання ролей та функцій, які реалізовують педагогічні працівники.

Основними цілями під час практики включення здобувача-практиканта до усіх процесів життєдіяльності груп дітей дошкільного віку та допомога у групових заняттях. Особистими цілями здобувача є реалізація спроб у всіх функціях вихователя (вчителя) групи дітей дошкільного віку. Протягом практики здобувач продовжує будувати довіру поміж здобувачами (у групі) та між здобувачами й працівниками закладу освіти.

 

Матеріали

Наскрізна програма практики

Наскрізна програма

Силабус

Силабус

Матеріали практики

Матеріали практики