Запрошення на безкоштовний онлайн-вебінар для НПП «Штучний інтелект в освіті: практичні приклади та інструменти»
Шановні колеги, 27 лютого, о 15:00 запрошуємо Вас на безкоштовний онлайн-вебінар для науково-педагогічних працівників «Штучний інтелект в освіті: практичні приклади та інструменти»
Організатори: Центр забезпечення якості освіти Відділ вдосконалення викладацької майстерності
Основна мета онлайн-вебінару: Показати можливості практичного застосування ШІ. Отримати зворотній зв’язок від науково-педагогічних працівників про потребу застосування ШІ в їх роботі, з метою подальшого удосконалення програми курсу “Вдосконалення викладацької майстерності (Модуль IT)” для підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
Тривалість: 4 години (з 15.00 до 19.00)
Спікери:
Борис Пікалов, Розробник інновацій у високих цифрових технологіях. 10 років займається професійною освітою: навчає основам інформаційних технологій, публічних виступів, фінансів та Штучного Інтелекту. Ключовий аналітик та співзасновник міжнародної компанії Stobox, протягом останніх років займається розробкою продуктів на основі Штучного Інтелекту.
Василь Ляшкевич, Доктор філософії в галузі інформатики, канд. тех. наук, працює більше 20 років у R&D та 15 років у Іт-індустрії. Може створювати ефективні інноваційні бізнес- та технологічні рішення засобами штучного інтелекту. За більше ніж 20 років роботи зі штучним інтелектом керував та виконав більше 100 різних проектів в областях опрацювання природньої мови та комп’ютерного зору. Автор низки наукових публікацій у сфері ШІ, 12 Технічних документів (Whitepapers) та одного патенту.
Зміст:
За умови правильного застосування, великі мовні моделі можуть збільшити продуктивність працівників на 25%-100%. Для людей інтелектуальної праці особливо цінно отримати інструмент, який автоматизує простіші задачі і дозволяє сфокусуватися на складних наукових завданнях. Вебінар зосереджено на практичних застосуваннях в освітньому процесі (від методичного забезпечення до інтерактивних завдань), і включатиме живу демонстрацію використання ШІ із застосуванням кращих практик.
Як результат онлайн-вебінару, учасники зроблять перший крок у світ проривних технологій і навчаться застосовувати їх у своїй щоденній діяльності
План онлайн -вебінару:
- Принципи роботи сучасного генеративного ШІ
- Що відрізняє ефективних користувачів від решти
- Жива демонстрація застосування ШІ для
- Генерації ідей
- Пошуку матеріалів
- Аналізу відповідності навчальної програми вимогам
- Написання елементів програми
- Створення вправ
Огляд кращих практик постановки запитів, таких як “інтерактивний промптинг” або “few-shot prompting”
Після реєстрації, перед початком онлайн-вебінару, кожен зареєстрований учасник отримає коротку відео-інструкцію по створенню облікового запису у ChatGPT, щоб під час навчання можна було практикуватися.
Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/sdZEFzrpJR
Посилання на новину сайт ЛНУ імені Івана Франка:
З повагою, Відділ вдосконалення викладацької майстерності