Безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту

11.04.2022 | 21:44

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує цьогорічних випускників шкіл на безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (українська мова, історія України, математика) для вступу на здобуття ОР Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Такий проєкт допоможе абітурієнтові не лише підготуватися до комплексного національного мультипредметного тесту, а й зорієнтує щодо вибору майбутньої освітньої програми.

Курси організовують філологічний, історичний і механіко-математичний факультети Університету на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Усіх охочих долучитися до курсів, просимо заповнити анкету. Після заповнення форми Вас приєднають до viber-групи. Початок навчання – в міру комплектування груп. Формат навчання – дистанційний. Якщо у Вас виникнуть запитання – телефонуйте на номер (068) 239 64 42.

Запрошуємо до Львівського національного університету імені Івана Франка! Разом переможемо!