29.03.2016 | 00:44

24 березня 2016 року на факультеті педагогічної освіти відбулася І науково-практична студентська конференція «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти», присвячена першій річниці з нагоди відкриття факультету педагогічної освіти.  У науковому заході взяли участь 30 студентів 1-3-х курсів усіх спеціальностей освітнього рівня бакалавр, а також слухачі магістратури спеціальності  «Початкова освіта».

Учасників конференції привітав декан факультету Дмитро Герцюк, з вітальним словом до присутніх звернулися в.о. завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти  Наталія Мачинська та професор цієї кафедри  Світлана Черепанова.

Серед тем, які розглядалися студентами, заслуговують на увагу: «Майбутнє України в руках освіти» (Богдана Панчук, ФПШ-51), «Система цінностей сучасного європейського вчителя» (Наталія Стефаниця, ФПШ-22), «Інклюзія в українській школі: переваги та недоліки» (Христина Орищин, ФПШ-51), «Навчання дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання» (Марія Макух, ФПШ-51), «Дидактична гра в початковій школі: методичний аспект» (Оксана Клюфінська, ФПШ-21).

Учасники конференції обговорили окремі, важливі актуальні питання, поява яких була зумовлена набутим практичним досвідом у процесі проходження студентами педагогічної практики. За результатами роботи конференції заплановано видання збірника матеріалів.

Організатори та учасники конференції прийняли спільне рішення про необхідність щорічного проведення таких науково-практичних заходів із залученням студентів із різних типів навчальних закладів.

IMG_1433-2 IMG_1438 IMG_1440 IMG_1442 IMG_1435 IMG_1439 IMG_1441 IMG_1443