Конкурс на отримання стипендій на навчання у Віденському університеті (Австрія) в рамках програми Erasmus+

16.09.2025 | 23:21
Deadline – 29 вересня 2025 року (включно) для студентів та аспірантів
Відповідно до умов проєкту студенти I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Механіко-математичний факультет
3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
4. Факультет журналістики
5. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)
6. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)
7. Факультет педагогічної освіти
9. Факультет прикладної математики та інформатики
9. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
10. Юридичний факультет
мають можливість навчатися у Віденському університеті упродовж 4 місяців у другому семестрі 2025/2026 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом(-кою)/аспірантом(-кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів/кафедр. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 23 до 60 років;
– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня В2.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд до Австрії за кошти проєкту.
Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/