Лекторій «Здоров‘я поколінь»

05.11.2021 | 08:59

4.11.2021 року на кафедрі фізичного виховання і спорту факультету педагогічної освіти в рамках постійно-діючого лекторію «Здоров‘я поколінь» відбулась онлайн-зустріч для студентів та працівників Університету, приурочена 110 річниці створення спортового товариства «Україна» та представленню репринтного відтворення видання книжки Степана Гайдучка «Відбиванка», виданої у 1930 році.
Доповідачами були:
Сова Андрій Олегович,
доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК імені Івана Боберського;
Левків Володимир Іванович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК імені Івана Боберського. Слухачі лекторію мали змогу розширити знання щодо історично-культурної спортивної спадщини Галичини та України, дізнатись про витоки тіловиховання студентів у 1911-1939 р.р.