«Ментальна арифметика – це круто, пізнавально!»

17.11.2022 | 13:55

15 листопада 2022 року студенти ФПШ – 2 курсу кафедри початкової та дошкільної освіти педагогічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та доц. Сірант Н.П. мали змогу прослухати чудову лекцію з Методики навчання математики та математичних технологій в початковій школі від засновниці ментальної арифметики в Україні, роботодавиці, Івановської Марти Романівни, на тему: «Ментальна арифметика – це круто, пізнавально!»

Лекторка розповіла про історію виникнення ментальної арифметики, про будову рахівниці «suan-pan», про те, як усні обчислення впливають на роботу нашого мозку, зорієнтувала на змісті методики вивчення ментальної арифметики, також студенти мали змогу повправлятися з додаванням чисел на електронній рахівниці.

Лекція була цікавою, пізнавальною, інтригуючою. Усі сподіваємося на подальшу співпрацю в контексті педагогічних досліджень усного обчислення.