На завершальному етапі практика студентів першого курсу спеціальності А6 “Спеціальна освіта” спеціалізацій А6.02 “Корекційна пихопедагогіка” та А6.01 “Логопедія”.

01.02.2026 | 13:28

 

На завершальному етапі практика студентів першого курсу спеціальності А6 “Спеціальна освіта” спеціалізацій А6.02 “Корекційна пихопедагогіка” та А6.01 “Логопедія”. Ця практика навчальна ознайомча, яка має 3 кредити. Під час неї студенти відвідали і ознайомились з рядом закладів, зокрема: НРЦ «Оберіг», НРЦ «Довіра», ЗДО «Ясла-садок № 2», Центр професійного розвитку педагогічних працівників Львова, Благодійний фонд імені Павла Другого, ЗЗСО № 99, Львівську спеціальну школу Марії Покрови, початкову школу “Світанок” та Майстерню мрій, зустрілися з поліграфологом.

Під час практики студенти мали можливість ближче познайомитися з діяльністю вчителя-дефектолога, асистента вчителя, вчителя з розвитку мовлення, логопеда, психолога та інших фахівців сфери спеціальної освіти та дотичних до неї. Також студенти прийняли учать та були присутні на конференції з інклюзії у вищій освіті в Дзеркальнй залі Франкового вишу.

Навчальна ознайомча практика стала важливим етапом професійного становлення студентів, сприяла поглибленню знань, формуванню практичного досвід та додала впевненості у виборі майбутньої професії.