Вітаємо!!! Олена Бущак – переможець програми “Успішний педагог” 2021 року

11.12.2021 | 09:48

10 грудня 2021 року  Міський голова Львова Андрій Садовий  нагородив переможців програми «Успішний педагог”.

Метою Програми «Успішний педагог”, яка діє  з 2016 року під патронатом  Львівської  міської ради,    є підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, виховній, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у закладах освіти м. Львова..

Відрадно, що серед цьогорічних  переможців  Програми  – асистент кафедри  спеціальної освіти та соціальної роботи  факультету педагогічної освіти, вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 153 Львівської міської ради Олена Бущак.

Щиро вітаємо Олену Олександрівну   із   заслуженим визнанням   високого рівня  педагогічної майстерності,  любові і відданості професії вчителя-логопеда,   яка робить  цей світ кращим і добрішим!

Нехай ця перемога додає Вам сил і натхнення  для подальших творчих здобутків!