Стажування Юлії Деркач у рамках програми Erasmus K + International Credit Mobility в університеті Уппсала, Швеція

25.05.2023 | 12:59

Упродовж тижня доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Юлія Деркач проходила стажування у рамках програми Erasmus K +  International Credit Mobility в університеті Уппсала, Швеція. Staff Week об’єднав представників ЗВО із: України, Чилі, Молдови, Казахстану, Тунісу, Лаосу, Грузії, Зімбабве, ПАР, Албанії та Швеції.

Академічна мобільність – це чудова можливість отримати  професійний досвід  в європейському середовищі. Насичена та активна програма у форматі зустрічей,  лекцій, практичних семінарів дала змогу ознайомитись з  навчальною діяльністю університетів, організацією роботи із студентами, їх залучення до міжнародної мобільності, враховуючи широкий спектр досвіду іноземних колег.  Дискусії з приводу  важливості міжкультурної комунікації в глобалізованому суспільстві та труднощами, які виникають в освітньому середовищі, сприятимуть пошуку правильних рішень для покращення процесу підготовки фахівця.

Учасники  також отримали нагоду ознайомитись із роботою університетської наукової лабораторії у сфері нанотехнологій та роботі із 3D принтерами.
Візит до університетської бібліотеки вразив активним залученням студентсько- викладацького складу та громади міста до читацького життя.
Цікавим був візит- екскурсія до найстарішого  студентського братства університету та дружня зустріч із представниками студентського уряду.
Учасники Staff Week  дізнались історію Уппсальського університету, який є найстарішим університетом Скандинавських країн, що був заснований у 1477 році, пізнали життя міста Уппсали, та, окрім того, насолодитись класичною музикою у виконанні симфонічного оркестру Уппсальського університету.
Програма академічної мобільності – це безцінний досвід, мотивація до вдосконалення, обмін професійними знаннями, нові знайомства в міжнародній освітній галузі та особистісний розвиток.

Доц. Юлія Деркач