Студенти відвідали виставку картин Марії Примаченко

25.09.2024 | 20:05

11.09.2024 року група ФПШ-23 разом із викладачем Новосельською Надією Тадеївною відвідала Національний музей імені Андрея Шептицького у Львові. Студенти були на виставці картин Марії Примаченко .

Виставка картин Марії Примаченко справляє неймовірне враження своєю унікальною енергетикою та оригінальністю. Її творчість, яка поєднує народне мистецтво з яскравими, фантастичними образами, відкриває новий світ уяви та емоцій. Кожна картина наповнена символізмом, барвистими фігурами та неймовірними сюжетами, які глибоко резонують із душею глядача.

Особливе захоплення викликає майстерність, з якою Марія Примаченко зображує природу, звірів та людей. Її унікальний стиль – це сплав наївного мистецтва та глибоких національних традицій. Вона ніби створює казковий світ, в якому реальність перетинається з вигадкою.

Яскраві кольори, сміливі композиції та глибокі теми кожної роботи залишають незабутнє враження. Виставка дає можливість зануритися в унікальний світ української культури, зрозуміти її багатство та силу через призму творчого бачення Примаченко. Це справжній культурний скарб, який надихає і вражає.