В рамках “Всеукраїнського фестивалю науки” відбувся науково-методичний семінар кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти “Техніка і тактика веслування у драганботі”

30.05.2024 | 23:05
30 травня в рамках “Всеукраїнського фестивалю науки” відбувся науково-методичний семінар кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти “Техніка і тактика веслування у драганботі”.
Спікер: старший викладач Горлова Леся Михайлівна.
Дякуємо Горловій Лесі Михайлівні, Бенцак Любові Іванівні, Мудрій Вірі Володимирівні, Томчій Оксані Богданівні за грунтовну організацію заходу; Первинній профспілковій організації працівників Університету за сприяння; Лядику Олегу Ігоровичу за шквал емоцій у якісному фотозвіті; колективу кафедри за згуртованість, взаємопідтримку та командний дух !
Дякуємо Збройним Силам України за змогу розвиватися та самовдосконалюватися!💛💙