Відбулась VI Всеукраїнська студентська конференція «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти

26.03.2021 | 12:33

25 березня на факультеті педагогічної освіти відбулася VI Всеукраїнська студентська конференція «Сучасні погляди та актуальні проблеми педагогічної освіти». Навіть суворий карантин не порушив добру традицію щорічного проведення такого наукового свята, хоча ми й зустрілися дистанційно.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник декана факультету педагогічної освіти доц. Нос Л.С. і завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти проф. Мачинська Н.І., побажавши вдалих виступів, плідних дискусій, нових знайомств та налагодження подальшої співпраці між активним студенством українських вишів.

Працювали молоді науковці у трьох тематичних секціях.

У першій секції «Методичні концепти дошкільної освіти» (голова – Кость С.П.) доповідачі зосередили свою увагу на особливостях організації освітнього процесу у ЗДО, формуванні основних компетентностей дітей дошкільного віку через впровадження stem-освіти, вихованні моральних цінностей дошкільників, педагогічній підтримці пізнавальної активності та творчих здібностей дитини.

Учасники другої секції «Методичні концепти початкової освіти» (голова – Жаркова Р.Є.) представили фрагменти власних дослідницьких проєктів, пов’язаних з питаннями НУШ, фаховими методиками початкової освіти, формуванням мовленнєвої та літературної компетентностей, реалізацією принципу наступності. У своїх доповідях студенти розглянули також окремі аспекти казкотерапії й інклюзії, проблеми булінгу і номофобії.

Третя секція «Сучасні проблеми освітнього середовища» (голова – Крохмальна Г.І.) була присвячена різноманітним питанням освіти й виховання, навчання й викладання: роль інформаційно-комунікативних технологій у навчанні іноземних мов, значення дидактичних ігор та lego-технологій  для розвитку дитячої пізнавальної мотивації, методична підготовка інтегрованих занять, організація інклюзивного освітнього середовища.

Дякуємо всім за уважне слухання й активне обговорення!

Бажаємо здоров’я і натхнення для нових відкриттів!

Оргкомітет