Відбувся “Тренінг стресостійкості” від психологічної служби та лабораторії кафедри спеціальної освіти “Лабораторія нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті”

16.05.2023 | 09:57

Сьогодні студенти нашого факультету стали учасниками “Тренінгу стресостійкості” від психологічної служби та лабораторії кафедри спеціальної освіти “Лабораторія нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті”, який провела доц. Роксоляна Призванська. На 446-й день війни, незадовго до початку сесії учасники тренінгу говорили про свій стан, про власні страхи, переживання та можливості, адже саме можливості є фундаментом стресостійкості.
Під час тренінгу ми змогли опанувати основні методи заспокоєння, вчилися знаходити власні ресурси, піднімати самооцінку та відновлювати свої сили😃
Дякуємо за змістовний та цікавий тренінг і за можливість отримати позитивні емоції 🥰🤗
З нетерпінням чекаємо наступних тренінгів!)