Викладачі кафедри початкової і дошкільної освіти є учасниками українсько-фінського проєкту «Навчаємось разом»

Викладачі кафедри початкової і дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Бойко Галина Олегівна і Ростикус Надія Петрівна – учасники фінсько-українського проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), упровадження якого тривалістю у 4 роки (2019-2023). Мета проєкту — підтримка програми Нової української школи, покращення сприйняття громадськістю української системи освіти.
З 23.09.2019 по 26.09.2019 у рамках цього проєкту відбувся інтенсивний курс «Педагогіка початкової школи: фінський досвід», розроблений з урахуванням концепції «Нова українська школа», учасниками якого…