Зимова Школа професійного розвитку НМЦО м.Львова за участю доцента факультету Теодора Лещака

23.12.2016 | 21:08

13 грудня 2016 року НМЦО м. Львова спільно з міською творчою групою заступників директорів з НВР успішно проведено Зимову Школу професійного розвитку у формі творчої майстерні на базі Львівської класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка.

Учасники творчої майстерні спільними зусиллями розкрили тему «Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями».

З інтерактивним виступом у заході взяв участь доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки Теодор Лещак.

ФОРМАТ ТВОРЧОЇ МАЙСТЕРНІ:

ВІДКРИТТЯ Зимової Школи професійного розвитку:
– Бідник Н.С, завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова; – Джала Ю.С., директор Львівської Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка.

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ:
– Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями (Бідник Н.С., НМЦО м. Львова)
– Презентація книжки «Організація інтелектуального дозвілля школярів» (Лещак Т.В., доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки ЛНУ ім. І.Франка)
– Робота з обдарованими дітьми у ЛКГ (Глібкович М.В, ЗД з НВР ЛКГ)
– Презентація програми «Обдарованість» (Дзюбинська Л.М., ЗД з НВР ЛУГГ ім. Олени Степанів)

БЛІЦ-ПРОЕКТУВАННЯ:
• Особистісні особливості школярів з різними рівнями інтелекту (Дзюбинська Л.М., ЗД з НВР ЛУГГ та Буцик О.Є., ЗД з НВР СЗШ № 34).
• Проблеми обдарованих дітей (Кузміч О.А., ЗД з НВР СЗШ № 7 м.Львова)
ГОСТІ ТВОРЧОЇ МАЙСТЕРНІ:
Розвиток творчих здібностей школярів у Львівській обласній Малій академії наук
(Руда О.М., заступник директора Львівської обласної МАН)
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ – ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА «Обдарований учень нової української школи».

ОРГАНІЗАТОРИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ:
– Джалі Ю.С., директору Львівської класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка, за створені умови для проведення заходу на належному методичному рівні та коротку презентацію закладу;
– Глібкович М.В., заступнику директора з НВР ЛКГ, за презентацію роботи з обдарованими учнями в гімназії та активну участь у роботі міської творчої групи ЗД з НВР;
– Лещаку Т.В., доценту кафедри загальної та соціальної педагогіки ЛНУ ім. І.Франка, за презентацію книжки «Організація інтелектуального дозвілля школярів» та проведення інтерактивної вправи;
– Рудій О.М., заступнику директора Львівської обласної МАН, за розкриття можливостей розвитку творчих здібностей обдарованих школярів у Львівській обласній Малій академії наук;
– Дзюбинській Л.М., заступнику директора з НВР ЛУГГ ім. Олени Степанів, за презентацію гімназійної програми «Обдарованість» та творчі і креативні ідеї в ході організації і проведенні майстерні;
– Кузміч О.А., заступнику директора з НВР СЗШ № 7 та Буцик О.Є., заступнику директора з НВР СЗШ № 34, за активну участь в підготовці і проведенні Зимової Школи професійного розвитку на належному рівні;
– Усім учасникам – заступникам директорів з НВР закладів освіти м. Львова – за творчу і плідну співпрацю!