22.03.2024 | 19:34

22.03.2024 відбувся черговий науково-методичний семінар кафедри спеціальної освіти.
Першою на семінарі розглядалася надзвичайно важлива тема, яку представляли Катерина Островська та Лілія Дробіт- “Розвиток та подальше впровадження дуальної освіти як основа освітнього процесу”. Така форма роботи зі студентами дозволяє поставити в центрі уваги не навчальний процес сам у собі, а потреби особи, з якою працюватимуть майбутні спеціалісти, покращити комунікацію між споживачами послуг, організаціями, що їх надають, викладачами та студентами. Також це дає можливість навчити і виховати спеціаліста, що не просто знає теоретичний алгоритм роботи, а вже має базові практичні навики і вміння, що, без сумніву, опираються на глибоку теоретичну базу.
Також Юрій Ковний представив важливу і актуальну тему “Освітній процес в контексті соціального розвитку суспільства”, що органічно продовжила дискурс попередньої теми.
І Наталія Семенів представила тему “Вплив двомовності на розвиток дитини”, яка ж актуальною для вимушених переселенців в наш час.