Інформаційні листи про проведення конференцій

2022 рік

ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Освіта дорослих в умовах невизначеності:  залучення, мотивація, тенденції»,                   11 лютого 2022 р., Харківський гуманітарний університет  «Народна українська академія».

___________________________________________________________________________________________________________

2021 рік

І Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція “ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ІДЕЯ, СТРАТЕГІЯ, РЕЗУЛЬТАТ” ( 8.04.2021,  Тернопільський  національний педагогічний  університет імені Володимира Гнатюка

«ІДЕОЛОГИНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АРИСТОКРАТІЇ  (на пошану 150-річчя від дня народження Лесі Українки)», 25 – 26 лютого 2021 р.-  кафедра українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

_____________________________________________________________________________

Міжнародна  наукова конференція «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика»,  (31 березня – 02 квітня 2021 р.)   – Харківський  національний  педагогічний  університет імені Г. С. Сковороди.

2019 рік

V Міжнародний конгрес зі спеціальної освітології, психології та реабілітології

“Діти з особливими потребами  в освітньому просторі”

10-11 жовтня 2019 року