Відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам ОС Бакалавр 2024

12.07.2024 | 12:57
Ще одну сторінку вписано в історію факультету педагогічної освіти Франкового університету …
Випуск ОС Бакалавр – 2024!
9 липня ц.р. щиро вітали і благословили на професійну стезю 186 вчорашніх студентів-бакалаврів денної і заочної форми здобуття освіти, які отримали дипломи за 5 ОПП – Дошкільна освіта, Початкова освіта, Спеціальна освіта. Логопедія, Спеціальна освіта. Корекційна психопедагогіка, Соціальна робота.
Переконані, що здобутті знання, нові професійні компетентності разом із досвідом переборювати труднощі, приймати рішення, дбати про безпеку додали сил та впевненості, зробили сильнішими і відповідальнішими, охочими всеціло посвятити себе справі навчання і виховання молоді у вільній, незалежній і непереможній Україні.
Щасливої життєвої і професійної долі Вам, дорогі наші випускники!
Доземна подяка ЗСУ за можливість навчати і навчатися!
Світлини Олег Лядик