17.12.2019 | 23:30

17 грудня 2019 року на кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Чотирнадцята міжфакультетська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми освіти в Україні».

У науковій дискусії взяли участь студенти II-VI курсів факультету педагогічної освіти, іноземних мов, прикладної математики та інформатики, філологічного, хімічного, філософського, історичного відділів. Учасники конференції згуртувалися аби поділитися своїми думками і напрацюваннями щодо проблем виховання та навчання, послухати колег з інших факультетів, обговорити актуальні проблеми вищої освіти України, методик середнього навчання, початкової та дошкільної освіти.