Гостьова онлайн-лекція “Скрам: основні поняття, процеси та можливості застосування в освіті”

22.03.2024 | 19:26

20 березня 2024 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП 011 «Освітні, педагогічні науки» факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені І.Франка в межах викладання навчальної дисципліни «Формальна та неформальна дистанційна освіта. Інформаційні технології освітнього простору» відбулася гостьова лекція “Скрам: основні поняття, процеси та можливості застосування в освіті”.

Лекцію проводила гостьова лекторка – Довгань-Бочкова Наталія, проджект менеджер в SoftServe.

На лекції обговорено такі питання: особливості застосування скраму, базові терміни в скрамі,  ролі в команді, наради. Також лекторкою запропоновано практичні ідеї та інструменти для успішного його впровадження у навчальній діяльності. В результаті відбулося цікаве  обговорення можливостей використання гнучких методів управління проектами в освіті. Це сприятиме покращенню навчального процесу та готовності студентів до викликів      реального життя та сучасного ринку праці.